Jak dzięki korzystaniu z produktów codziennego użytku zarabiać duże pieniądze?

Jak dzięki korzystaniu z produktów codziennego użytku zarabiać duże pieniądze?

Nazywam się Anna Badowska i zaczęłam pisać tego bloga, ponieważ chcę pokazać wszystkim, którzy się tutaj znajdą niesamowitą możliwość łatwego i przyjemnego życia.

Dzisiejszy świat daje nam nieograniczone możliwości czerpania z niego zysków.

Tutaj każdy ma równe szanse

Nieważne czy masz 16 lat czy 70, nieistotne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, nie liczy się to skąd jesteś, jakie masz zainteresowania. Tutaj liczy się zaangażowanie, chęć do pracy i spełniania marzeń. Więc jeżeli spełniasz te warunki to zapraszam Cię dalej.
Jest to biznes, w który jestem od maja 2012 roku. Wtedy jeszcze miałam swoją firmę Flat4U, ale niestety firma mi padła, zostałam jedynie z długami.
Wiedziałam wtedy doskonale, że nie będzie mi łatwo znaleźć pracę, wszędzie spotykałam się z odpowiedzią, że niestety szukają osób młodych. Niestety mając długi nie mogłam otworzyć nowej firmy.

Niepotrzebne są duże nakłady finansowe

Na szczęście tutaj niepotrzebne są duże nakłady finansowe – wystarczy jedynie czas, zaangażowanie i chęć osiągnięcia sukcesu. Współpraca może być pracą dodatkową lub podstawową, sam ustalasz jak bardzo chcesz się zaangażować.

Praca zespołowa.

Jest jeszcze jeden powód, dla którego rozpoczęłam współpracę z tą firmą, a mianowicie – praca zespołowa. Tutaj wspólnie osiągasz sukces i spełniasz marzenia, tutaj możesz liczyć na pomoc innych, nikt Ci nie odmówi.
O Firmie oraz o możliwościach jakie daje dowiedziałam się w maju 2012 roku całkiem przypadkiem. Zostałam telefonicznie zaproszona do biznesu przez swojego Lidera.  Mój lider Maciej Wieczorek – bardzo jestem mu wdzięczna za ten telefon.

Nie! Ja tak nie chcę!

Nie dopuszczałam do siebie myśli, że dalsze moje życie będę musiała ciężko pracować, poświęcać się i spełniać czyjeś marzenia. Ciągle zadawałam sobie pytanie: Czy w życiu chodzi tylko o to? aby codziennie wracać do domu kompletnie wyczerpanym? – Nie. Ja tak nie chcę.

A Ty? Chcesz tego samego?

Chcę spełniać swoje marzenia, wyznaczać sobie nowe cele i po kolei je realizować. A Ty? Chcesz tego samego?
Jeżeli zdecydujesz się rozpocząć współpracę ze mną i z moim zespołem otrzymasz konto w naszym sklepie internetowym, gdzie znajdziesz produkty wysokiej jakości.

Po prostu zmiana sklepu

W ofercie znajdziesz m. in. perfumy, wysokiej jakości kosmetyki kolorowe (hipoalergiczne i mineralne), chemię gospodarczą, telefonię komórkową oraz herbatę i kawę Aurile. Tak więc naszą ideą jest po prostu zmiana sklepu, z którego dotychczas korzystamy na ten właśnie sklep internetowy.

Dlaczego? Dla korzyści.

Początki współpracy z firmą FM WORLD  traktowałam po prostu jako zakupy środków chemii FOR HOME do sprzątania apartamentów mojej firmy. Szybko poznałam też super kosmetyki za niewielkie pieniądze.

Nigdy nie było mnie stać na drogie perfumy prosto z drogerii. Teraz połączyłam  przyjemne z pożytecznym. Nie dość, że mam to co chciałam, to jeszcze mogę na tym zarobić.

Niesamowicie świetna jakość produktów w stosunku do ich ceny

Więc pierwszą i jedną z ważniejszych korzyści współpracy z FM WORLD jest to prostu niesamowicie świetna jakość produktów w stosunku do ich ceny. Odpowiedzmy sobie szczerze: bez produktu dobrej jakości nie ma dobrego biznesu.

Twój zysk!

Idąc dalej… Sprzedając produkty zarabiasz na marży, czyli – kupujesz taniej, a sprzedajesz drożej. Różnica pomiędzy ceną partnera Biznesowego (czyli Tobą), a ceną katalogową to Twój zysk!

Dodatkowa premia!

Gdy osiągniesz określony poziom efektywności (w czym pomaga Ci Twój zespół) uzyskujesz dodatkową premię! Co ważne, zaproszone  przez Ciebie osoby także zarabiają!

Sam decydujesz ile pracujesz

Elastyczny czas pracy – sam decydujesz ile pracujesz.

Szkolenia, programy motywacyjne

Możliwość uczestniczenia w szkoleniach, prezentacjach, seminariach, szkoleniach internetowych.
Specjalne programy motywacyjne, bale, pikniki, wyprawy po wiedzę do egzotycznych krajów i wiele, wiele innych.
Tak więc jeżeli uda Ci się zbudować swoją własną sieć sprzedaży, Twoje zarobki będą większe.

Nasze życie wystawione jest na sprzedaż!

  • Jeżeli nie jesteś urodzonym sprzedawcą to może masz talent do kierowania zespołem? A wówczas talent sprzedaży narodzi się sam.
  • Tak naprawdę sprzedaży uczymy się całe życie, nawet od najmłodszych lat. Tak jak dziecko płaczem próbuje zdobyć nową zabawkę, w końcu mu się udaje.
  • Na sprawdzianie w szkole, kiedy chcemy napisać jak najlepsze wypracowanie i tym samym sprzedać je za dobrą ocenę.
  •  Wtedy kiedy idziemy na naszą pierwszą rozmowę w sprawie pracy – wtedy musimy dobrze sprzedać samego siebie.

Wynegocjuj jak najlepszą cenę swojego życia!

Można powiedzieć, że nasze życie wystawione jest na sprzedaż – ale to my musimy wynegocjować jak najlepszą cenę…

AKCJA REKRUTACJA
Zmień sklep i zarabiaj.
====================================
Zapraszam do współpracy 🙂 ✅🔝
⏩ Masz komputer,
⏩ smartfon,
⏩ trochę wolnego czasu?
Zarób dodatkowe pieniądze. 💰💰💰
Zostaw wiadomość na priv
Zaczynamy rekrutację.Zaproś osoby do tej grupy. Daj znać że zaprosiłeś osobę, jak zechce do nas dołączyć będzie Twoim partnerem.
👌👌👌👌 👌👌👌👌 👌👌👌👌 👌👌👌👌 👌👌👌👌
Pracujemy online na facebooku.💻📧💲


DOŁĄCZ DO GRUPY 

Nie zwlekaj, wypełnij formularz już teraz!

DOŁĄCZ DO MNIE

Facebook Comments

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.