Dlaczego tak niskie ceny?

Dlaczego tak niskie ceny?

Dla FM WORLD liczy się przede wszystkim piękny zapach, dlatego ceny produktów Federico Mahora są tak skalkulowane, by mogli się nimi cieszyć wszyscy, niezależnie od swojej sytuacji materialnej.
Koszty produkcji perfum FM WORLD i zysk producenta są podobne, jak w przypadku innych znanych marek. Nieporównywalne są natomiast nakłady przeznaczone na marketing.
Kosztowne działania marketingowe muszą się zwrócić, dlatego firmy przerzucają je na końcowego klienta.

Kupując w renomowanej perfumerii perfumy za kilkaset złotych płacisz nie tylko za piękną kompozycję
zapachową, ale pokrywasz też część kosztów reklamy w drogich czasopismach, spotów telewizyjnych z udziałem znanych gwiazd i billboardów na ulicach wielkich miast.
Produkty FM WORLD nie są reklamowane przez znane modelki, których gaże wynoszą miliony dolarów.

Za to polecić Ci je może Twoja przyjaciółka, siostra lub kolega z pracy, którzy poznali ich wysoką jakość i dołączyli do Klubu FM. W ten sposób FM WORLD może odjąć od ostatecznej ceny perfum niepotrzebne koszty reklamy.
Ponadto eleganckie opakowania produktów FM WORLD zostały celowo ujednolicone – estetyczna butelka, kartonik (lub tuba w przypadku żeli i balsamów) zaprojektowane przez zespół graficzny FM WORLD są identyczne dla wszystkich produktów z danej kolekcji FM.

Klient nie musi dodatkowo płacić za oryginalny flakonik czy kartonik.

W końcu liczy się
zawartość…

W ten sposób FM WORLD redukuje niepotrzebne koszty, by ostateczna cena oferowanego produktu była atrakcyjna dla klienta!

Dołącz do KLUBU FM już dzisiaj i ciesz się niską ceną i jednocześnie wysoką jakością produktów.

Kupuj wszystko jeszcze taniej po darmowej rejestracji w FM WORLD. Ceny produktów publikowane przeze mnie na tym blogu są cenami katalogowymi, po rejestracji w Klubie FM –  ceny o 30 % niższe.

Zarejestruj się teraz i od razu ciesz się jeszcze niższymi cenami.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.